Кошик
91 відгук
Надійний продавець Prom.ua
+380971009229
Фільтри
Ціна
Акція
Производитель
  • 2
Контакти
Інтернет-магазин "Galchemy"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380971009229Іван
+380987180531
+380630214190
Іван
УкраїнаЛьвівська областьЛьвів

Дозуючі системи Dosatron (Франція)

 

Dosatron - відома торгова марка на ринку пропорційного гідродозування, яка працює на світовому ринку з 1974 року. Виробництво диспенсерів Dosatron, засноване на найпростішому правилі, яке виробник диспенсеров використовує вже понад 40 років. Простота у використанні і геніальність в роботі - ось основний принцип у створенні продукції від Дозатрон. Розробка від братів-французів Жана і Філіпа Клу, послужила поштовхом до розвитку цілого ряду дозуючих гідронасосів, що носять бренд Dosatron. За довгі роки були створені безліч моделей дозаторів самого різного призначення і найширшим спектром функцій, які задовольняють абсолютно будь-які технічні вимоги для різних областей роботи. Крім найширшого вибору моделей, окремим конкурентною перевагою дозаторів Dosatron, є повна незалежність від електроживлення. Диспенсер працює абсолютно автономно і не вимагає доступу до електромережі. В якості енергії для роботи використовується тільки потік води. Окрему увагу варто звернути на спосіб дозування, який легко контролюється і не допускає можливого передозування сумішей і нераціонального використання. Ці революційні методики по праву є новаторськими. Завдяки продукції, що випускається торговою маркою Дозатрон ви зберігаєте не тільки використовувані ресурси, але і свої фінанси. У виробництві диспенсеров використовуються тільки високоякісні і екологічно чисті матеріали (нержавіюча сталь, пластик), які дозволяють застосовувати вироби в медицині і фармакології. Продукція компанії Дозатрон сертифікована, отримала підбадьорення французької асоціації по забезпеченню якості (має свідоцтво ISO 9001 - 14001-МОП-СУОП і OHSAS), а так само володіє премією гран-прі від Французького Національного інституту промисловості (НІПС). Роблячи вибір на користь диспенсеров фірми Дозатрон - ви вибираєте перевірена якість і гарантуєте надійність на довгі роки!

Дозатори DOSATRON представляють собою простий і геніальний пристрій, який продемонстрував свою цінність протягом багатьох десятиліть приблизно в ста країнах світу.
Dosatron складається з 2 частин - гідравлічної помпи і дозуючої частини. Помпа приводиться в рух надходять потоком води, і в свою чергу, змушує працювати дозуючий поршень. Тобто - від потоку води, що поступає залежить швидкість роботи пристрою. Параметри дозування залишаються незмінними.
Вода як джерело енергії в технології дозування
Дозатори Dosatron є ідеальним рішенням в питаннях точного дозування і змішування рідин
Максимальна точність дозування. Один раз встановивши необхідні параметри за допомогою регулятора в нижній частині пристрою, ви забуваєте про нього на півроку - якраз до початку наступного сезону, коли потрібно міняти концентрацію або навіть хімію.
Вмонтовуються безпосередньо в лініях подачі води, дозатори Dosatron працюють без електрики, він використовують потік води в якості рушійної сили. Вода приводить в рух поршень дозатора Dosatron, який втягує заданий відсоток концентрату і змішує його з протікає водою. Точність дозування не залежить від швидкості потоку і тиску води в магістралі і завжди відповідає заданій величині.
Висока точність дозування усуває всі ризики передозування.

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку