Кошик
49 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua
+380971009229
Фільтри
Ціна
Акція
Производитель
  • 126
  • 4
Контакти
Інтернет-магазин "Galchemy"
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380971009229Іван
+380987180531
+380503671212
Іван
УкраїнаЛьвівська областьЛьвів

Автомасла, присадки, змазки TM BARDAHL (США)

    Історія компанії Bardahl (Бардаль)
Назва компанії Bardahl походить від імені її засновника, інженера-хіміка Оле Бардаль. Оле народився в 1902 році в Норвегії, де і отримав професійну освіту. У 20-річному віці він вирішив відправитися в Америку, «країну великих можливостей», щоб відкрити там свою справу. Юний норвежець, який не знає ні слова по-англійськи, зійшов з пароплава на американську землю з 32 доларами в кишені. Так почалася історія компанії Bardahl.
Бардаль отримав роботу на лісопильному заводі в Сіетлі, невеликому містечку в передмісті Нью-Йорка, де він пропрацював наступні 7 років, паралельно вивчаючи англійську мову і вдосконалюючи свої знання в області хімії. До 1929 року Оле зібрав грошей і відкрив власну будівельну фірму. Завдяки організаторським здібностям Бардаль вона пережила роки Великої депресії.
Модне в ті роки захоплення автогонками не оминуло і Оле Бардаль. Тоді ж вперше постала проблема підвищення потужності і ресурсу двигунів в умовах екстремальних навантажень. Було очевидно, що одним з перспективних шляхів її вирішення могло стати створення спеціальних хімічних продуктів, службовців для поліпшення мастила і охолодження двигунів. Оле підключився до вирішення цього завдання і розробив унікальну рецептуру антифрикционной присадки в моторне масло. Її «бойові» випробування показали, що інтенсивність зносу деталей двигуна помітно знизилася. Варто відзначити, що іншими хіміками були запропоновані альтернативні присадки, але по ефективності формула Бардаль залишала їх далеко позаду.
Оцінивши комерційний потенціал свого відкриття, Бардаль організував виробництво нового продукту в маленькій хімічної лабораторії в Сіетлі. Так в 1939 році з’явилася фірма Bardahl. Вона вийшла на ринок з декількома типами очищувачів і присадкою в масло, добре зарекомендувала себе на гоночних трасах.
Через кілька років напруженої роботи по вдосконаленню рецептури і розширення асортименту продукції до фірми прийшла популярність. Bardahl продовжував підтверджувати якість і ефективність своїх формул, використовуючи їх у багатьох технічних видах спорту, причому мова йде не тільки про автомобілі і катерах, а й про авіацію.
Історія компанії Bardahl – напередодні Другої світової війни продукцією компанії Bardahl зацікавилося Міністерство оборони США. Як правило, навіть незначне пошкодження маслопроводу бойового літака часів Другої світової війни призводило до загибелі машини і пілота в результаті заклинювання двигуна через втрату тиску масла. Унікальні властивості формули Bardahl Polar Plus, дозволяла пілотові пошкодженого літака, здійснити аварійну посадку не побоюючись, що двигун заклинить. Завдяки цьому у компанії з’явився більш, ніж серйозний замовник, який дозволив до 1947 року збільшити щорічний оборот Bardahl Manufacturing Co до $ 200 000. Тепер фірма твердо стояла на ногах і була удостоєна титулу «офіційного постачальника армії США».
Bardahl продовжила експансію на «мирному» ринку. До 1952 року згідно з офіційними даними компанія посідала 3-є місце в національному рейтингу виробників автохімії. Через кілька років вона лідирує в США, а незабаром і в усьому світі.
В середині 50-х, як і багато американських компаній, що діють в рамках післявоєнного «плану Маршалла», Bardahl відкрила філію в Європі – у Франції. Підприємство отримало назву SADAPS Bardahl.
Сьогодні компанія складається з двох підрозділів: американського і європейського. До складу входять ринки східної півкулі: Європа, Азія, Африка і Австралія. Варто зазначити, що на всіх цих ринках Bardahl займає дуже серйозну позицію.
В даний час Bardahl – це велика хімічна компанія, керована родичами її засновника, продукція якої користується величезною популярністю в усьому світі, особливо в Європі. Bardahl – постачальник ряду великих торгових фірм і мереж гіпермаркетів. Також компанія успішно працює з автосервісу і технічними центрами: незалежними і авторизованими.
 

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку
1 2 ... 6

      Компанії вдалося протистояти тенденції поглинання підприємств приватного бізнесу великими корпораціями і зберегти свою незалежність завдяки впевненій позиції на ринку. Такий успіх обумовлений цілою низкою конкурентних переваг, про які не можна не згадати.
Перше, що звертає на себе увагу, – це збалансований і буквально всеосяжний асортимент, що налічує близько 220 оригінальних продуктів. Вони здатні задовольнити найвибагливіших клієнтів: від звичайного автолюбителя і невеликого автосервісу до автомобільного концерну. Продукція компанії розрахована і на власників легкої комерційної техніки, і на тих, хто експлуатує важкі магістральні тягачі. Якщо ж раптом серед цього різноманіття не знайдеться того, що потрібно конкретному клієнтові, Bardahl готова внести зміни в формули і навіть розробити нові з урахуванням конкретних вимог (наприклад, продиктованих погодними умовами, в яких буде експлуатуватися техніка замовника). Компанія застосовує персоніфікований підхід до кожного споживача. Це проявляється буквально у всьому, починаючи з фасування продукції. Залежно від кінцевого користувача, один і той же склад може випускатися в упаковці різних типів, масою від декількох сотень грамів до сотень кілограмів.
Як відомо, велика частина представленої на сучасному ринку автохімії виготовлена нафтопереробними компаніями. Присадки для них – не основна «спеціальність». Bardahl ж 75 років розробляє хімічні продукти для автомобілів, і саме вони складають 99% продукції компанії. В цей напрямок вкладається весь інтелектуальний потенціал фірми.
Історія компанії Bardahl неухильно дотримується принципу єдиного якості. Це означає, що властивості конкретного товару не залежать від того, кому він адресований: любителю або профі, європейському або азіатському споживачеві. Тому у Bardahl і не передбачено поділ продуктів на професійні і непрофесійні. Вони можуть відрізнятися за ступенем впливу (про що, зрозуміло, буде вказано в каталозі), але не за якістю. До речі, на відміну від більшості конкурентів, Bardahl виробляє всю продукцію тільки на своїх потужностях.
За останні 75 років компанія «SADAPS Bardahl» розробила в своїх лабораторіях високоефективні хімічні препарати і мастила для автомобілів. Більш ніж 100 дистриб’юторів поширюють їх по всьому світу. Компанія «SADAPS Bardahl» розташована на площі 15 тис. Кв.м. недалеко від міста Лілль (Франція). Її продукція була схвалена в 1999 році Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO 9001).
Протягом останніх 50 років лабораторії «SADAPS Bardahl» аналізували і виробляли рішення відповідно до міжнародного законодавства, приймаючи до уваги стандарти щодо захисту навколишнього середовища від забруднення. Існуючі 5 лабораторій гарантують відповідність виробів світовим стандартам на всіх стадіях виробництва.
Історія компанії Bardahl – це бажання постійного удосконалення якості виробів тягне за собою постійні технологічні вдосконалення виробничих процесів в сукупності зі строгим контролем всіх стадій виробництва.
Продукція «SADAPS Bardahl» включає в себе повний діапазон засобів по догляду за автомобілем, витратних матеріалів, різних добавок, склоочисників, холодоагентів і мастил. Вся продукція має високу якість і перевіряється в кожній області післяпродажного застосування. Вироби компанії «SADAPS Bardahl» схвалені до застосування найбільшими автовиробниками і офіційними імпортерами в Європі: General Motors, Peugeot, Renault, Citroen, Volkswagen, Mazda.
Історія компанії Bardahl – Європейське відділення є два підприємства: SADAPS Bardahl (Франція, Бельгія) і Maroil Bardahl (Італія). Вони виробляють найширшу гаму мастильних матеріалів і хімічної продукції, яка відповідає найвищим стандартам якості і потребам кінцевих споживачів. Постійний технічний контроль, впровадження інноваційних рішень, робота з провідними світовими постачальниками, і турбота про навколишнє середовище дозволяють Bardahl багато десятиліть утримувати провідні позиції на ринку мастильних матеріалів.
Найсучасніше обладнання та суворий контроль якості на всіх етапах виробництва дозволяють споживачеві завжди отримувати продукцію найвищого рівня. Наші інженери не тільки вдосконалюють технології виробництва і складу існуючих продуктів, але і розробляють рішення, які дозволяють впроваджувати передові розробки світової науки. Завдяки високій потужності наших заводів і відмінною команді інженерів, Bardahl швидко адаптується до потреб ринку і задовольняє вимоги клієнтів, яким потрібен продукт, спеціально створений для них.